chiefrie اخبار کارخانه افغانستان کارخانه تولید مواد مخدر

chiefrie: اخبار کارخانه افغانستان کارخانه تولید مواد مخدر مواد مخدر در ننگرهار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران

گت بلاگز لرستان سهم بخش صنعت در توسعه اقتصادی شهرستان سلسله پایین است

فرماندار شهرستان سلسله گفت: متاسفانه بخش صنعت و معدن در توسعه اقتصادی شهرستان سلسله دارای سهم پایینی است و انتظار می‌رود که مسئولان مربوطه گام‌های مهم‌تری ر

سهم بخش صنعت در توسعه اقتصادی شهرستان سلسله پایین است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ فلاح نژاد گفت: یکی از راه های رونق تولید و اشتغال، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی است.
وی افزود: متأسفانه در جهت رونق کارآفرین در سلسله، کمتر از منابع صندوق توسعه ملی استفاده شده است است.
فرماندار سلسله با انتقاد از سود بالای تسهیلات، این امر را یکی از موانع رشد تولید و سرمایه گذاری دانست و تصریح کرد: قیمت سود ۱۸ درصد تسهیلات اعطایی به متقاضیان سرمایه گذاری، رغبت آنان را به حضور در بازار صنعت و تولید کم می کند.

عبارات مهم : لرستان

وی از ضعف عملکرد بخش صنعت و معدن در سلسله انتقاد کرد و گفت: ضعف عملکرد این بخش موجب شده است تا شهرستان سلسله با وجود ظرفیت های بسیار اوج بایستی در اعطای تسهیلات، طرح های کوچک زودبازده اقتصادی در اولویت قرار گیرند.
این مسئول با اشاره به لزوم توجه به جهت دهی پرداخت تسهیلات به طرح های کوچک، عنوان کرد: متاسفانه بخش صنعت و معدن در این شهرستان بسیار ضعیف عمل کرده، به گونه ای که شهرستان سلسله با وجود ظرفیت های بسیار اوج در حوزه های مختلف، دارای پایین ترین همکاری در سرمایه گذاری در استان لرستان باشد.
فرماندار سلسله با بیان اینکه سهم سلسله از صنعت در لرستان اندک هست، گفت: شهرک صنعتی این شهرستان با وجود کلیه امکانات اعم از برق، راه دسترسی و از بین بردن موانع دست و پا گیر سرمایه گذاری، ولی متأسفانه فقط یک واحد تولیدی در آن فعال است و این پروژه مهم عمرانی-زیرساختی بلاتکلیف ر ها شده است است.
وی در ادامه با اشاره به کم کردن سهم اشتغال زایی دستگاه های عمرانی، گفت: این عنوان نشان از کم کردن فعالیت های دستگاه های عمرانی در شهرستان سلسله است.
فلاح نژاد با اشاره به اینکه بخش کشاورزی سلسله، بااهمیت ترین بخش اقتصادی شهرستان محسوب می شود، افزود: سلسله قطب تولید بسیاری از محصولات کشاورزی هست، ولی در این حوزه با بعضی پرسشها از جمله عدم سرمایه گذاری در بخش آب و نیازمندی بعضی واحد تعاونی به تسهیلات روبرو هستیم.
انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: لرستان | اقتصادی | تسهیلات | صندوق توسعه | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | تولید و اشتغال | لرستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog